46-річна супермодель Гайді Клум вийшла заміж за молодого музиканта

0
482

У вирі гучних зіркових розлучень у Голлівуді, годі й сподіватись на радісні звістки зі світського життя. Зрештою, не обходиться і без потішних новин, як от весілля культової німецької супермоделі Гайді Клум зі своїм молодим бойфрендом, музикантом Томом Каулітцом. Не минуло так багато часу, як світ вперше дізнався про гарячий роман іменитої пари, як у мережі з’явились кадри із їхнього італійського весілля, що пройшло на острові Капрі.
Хоча й зіркове подружжя побралось ще півроку тому, цими днями вони вирішили повторити свої обітниці у вічному коханні. Тільки-от цього разу фешенебельна весільна церемонія відбулась поблизу знатного італійського острова, на яхті від Christina O, де раніше пройшла і передвесільна вечірка Гайді Клум та Тома Каулітца – про що свідчать розкішні фото у мережі.

З огляду на публікації пари, «весільна» яхта була оздоблена безліччю білих квітів, серед яких і постала німецька супермодель у білосніжному наряді нареченої. Якщо бути точнішим – для урочистого дійства зірка глянців обрала сукню кольору айворі та із парчі. Стосовно фасону, вбрання було на спущений рукав та із подолом, оздобленим квітчастим орнаментом, із золотими та срібними переплетами.
Разом з тим, Гайді Клум обійшлась без взуття та зачіски як такої. «Вдруге наречена» босоніж прогулювалась приватною яхтою, цілком і повністю прикрашеною квітами. А, тим часом, волосся моделі невимушено розвіювалось вітром та сповнювалось солоними бризками моря. Відтак, кадри із весільної фотосесії вийшли приголомшливі, що вже казати про загальну атмосферу дійства.

Не виокремився серед цільної концепції і зірковий наречений, гітарист гурту «Tokio Hotel». Том Каулітц одягнув для повторної весільної церемонії білий смокінг та волошкову сорочку. І, так, він теж був босоніж, як і його «новоспечена» дружина. Як відомо, роль подружки нареченої відіграла її ж старша донька, 15-річна школярка Лені. Шафером нареченого став його брат-близнюк, Білл Каулітц.
Слід пригадати, що Гайді Клум уже виховує чотирьох дітей від трьох шлюбів. Останній її шлюб був із співаком Сілом, який тривав до 2014-го року. До нього супермодель була заміжньою із не менш відомим представником зіркового бомонду, актором Ріком Піпіно, із яким розійшлась ще у далекому 2002 році. Так чи інакше, на весільну церемонію Клум із Каулітцом завітали усі діти нареченої.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here