48-річна Наомі Кемпбелл у спокусливому образі знялась для обкладинки глянцю

0
401

Для справжньої жіночої краси вік не є перепоною. Це з упевненістю доводить 48-річна британська супермодель Наомі Кемпбелл, яка знялась для обкладинки японського “Vogue” у відвертому образі. Зірка вразила неймовірною фігурою та підтягнутими формами. Знімками Наомі поділилась на своїй Інстаграм-сторінці.
Супермодель знімали відомі швейцарський та італійський фотографи: Янго Хензі та Луіджі Мурену. У спокусливій коротенькій чорній сукні, еротичних панчохах та напівпрозорих рукавичках Наомі показала, що вона досі залишається секс-символом модельної індустрії. У червні японський “Vogue”, здається, поб’є рекорди за продажами.


Прихильники моделі залишили зірці чимало компліментів під фото: “Це фото теперішнє чи ще з 1999 року? Бо я щось не можу второпати”, “Вбивча краса”, “Як так можна виглядати на 25?”, “Ти просто королева”, “Ти така вже гаряча!”, “Найкрасивіша дівчина на світі!”, “Ти ікона стилю”, “Яка ж у тебе величезна харизма”.


Нагадаємо, нещодавно модель розповіла, що через її колір шкіри вона часто зіштовхується з проблемами. У інтерв’ю журналу “Independent” Кемпбелл зізналася, що у “одній країні” згорнули рекламу з її участю через расистські забобони: “Вона (фешн-індустрія) досі недостатньо збалансована. Я стала обличчям нової рекламної кампанії, а мені кажуть, що в жодній країні не покажуть фотографію через колір моєї шкіри”.
Також зірка додала, що модній індустрії слід ще довго розвиватися, аби усі раси у ній стали рівноправними і отримували однакові гонорари. Щоб прискорити процес, на думку Наомі, до роботи варто залучати більше моделей з Африки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here