5-річна донька Кім Кардаш’ян потрапила на обкладинку глянцю

0
831

Донька актриси Кім Кардаш’ян та репера Каньє Веста пішла шляхом своєї знаменитої матусі. У яскравому вбранні та з модним макіяжем 5-річна Норт  знялась для лютневої обкладинки “іконічного” американського журналу про моду “Women’s Wear Daily”.
Позуючи для своєї першої обкладинки журналу самостійно, Норт отримала високу оцінку від глянцю за її “відмінне відчуття моди”: “Норт знялась для своєї першої сольної обкладинки. Її відчуття моди обумовлює її вік, так само й макіяж. Незалежно від того, знає вона це чи ні, Норт стоїть попереду покоління, яке дуже пов’язане з модою, красою та індивідуальним стилем”.

Кім поділилась на своїй сторінці в Інстаграмі фотографіями дівчинки, підписавши: “Моя найстильніша та красива крихітка Норт відзнялась для свої першої обкладинки для WWD. Їй подобається мода і краса, вона отримує задоволення від цього”. Прихильнии зіркової сім’ї “оцінили” фотосесію дівчинки, зазначивши, що вона вже така доросла і така гарненька.
5-річну Норт попросили відзнятись для глянцю, оскільки журнал WWD намагається дослідити вплив, який покоління “Z” та “Alpha” мають на світову модну індустрію. Видання класифікувало Норт як “Alpha”, бо дівчинка народилась між 2011 та 2025, що означає новий початок у модній епосі, оскільки її “вікова група суттєво відрізняється від усіх інших”.

Нагадаємо, що окрім Норт Кім та Каньє виховують ще одну донечку – Сейнт, молодшу на 2 роки. Батьки завжди одягають дівчаток у модний одяг, обирають їм найстильніні луки, не зважаючи на їхній вік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here