52-річна Ніколь Кідман зізналась світу про свою другу вагітність

0
559

Допоки преса невпинно заявляє, що у цьому році голлівудські зірки аж надто ретельно взялись за «розширення сім’ї», ще одна американська акторка розповіла про своє «особливе положення». 52-річна зірка серіалу «Велика маленька брехня», вона ж славнозвісна Ніколь Кідман, ймовірно вагітна. Принаймні, у цьому переконують інсайдери та численні розслідування у ЗМІ.
Ні вік, ні численні турботи не зупинили імениту акторку на шляху до здійснення ще однієї мрії. Відтак, щоб знову відчути усі переваги материнства, Ніколь Кідман наважилась на вельми непросту для жіночого організму процедуру – на ЕКО (екстракорпоральне запліднення). І чи не одразу громадськість почала підозрювати, що процедура минула успішно. Хоча й власне акторка, тим часом, ні словом не обмовилась.

Зірковий чоловік Ніколь Кідман, культовий кантрі-виконавець Кіт Урбан, теж не поспішає тішити мережу незайвими подробицями. Менше з тим, до дня «ікс» імените подружжя неодноразово заявляло, що готується до особливої процедури. Тим часом, як і близькі друзі пари не стримуватись від найпотаємніших подробиць.
Зараз же інсайдери заявляють, що Ніколь Кідман уже як кілька тижнів вагітна. Разом з тим, акторці вдалось оминути прикрі наслідки вагітності. Зрештою, вік робить свою справу. Зважаючи на те, що ця вагітність не є для Кідман в новинку, токсикоз для неї залишився далеко у минулому. Що цікаво, за допомогою ЕКО в акторки вийшло завагітніти з першого разу. Чудовий показник, як для 52-річної жінки.

«У віці Ніколь завагітніти без будь-якої допомоги було б непросто, але, на щастя, їй не доведеться проходити місяці і місяці спроб зробити ЕКО. Це справжнє диво», – зазначається в джерелах. Єдине, що викликає сумнів, це недавні розмови зіркового подружжя про бажання усиновити дитину. Відтак, правдивість інсайдерів поки залишається сумнівною, як і вагітність акторки загалом. Так чи інакше, до розкриття таємниць залишилось не так вже й довго.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here