56-річний Квентін Тарантіно вперше стане батьком

0
683

У минулому році культовий режисер розпрощався зі статусом завидного холостяка, одружившись на співачці Даніелі Пік. Сьогодні стало відомо, що дружина Квентіна Тарантіно вагітна і скоро подарує йому первістка.
Ще недавно Тарантіно зізнавався, що через велику творчу завантаженість не зміг побудувати сім’ю. “Зрозумійте, я багато від чого відмовився в житті, щоб знімати кіно. У мене немає дружини, ні дітей. Я пішов на ці жертви, маючи чітку мету, – і я щасливий”, – відверто каже режисер. Але доля голлівудської зірки зробила крутий поворот, скоро дружина подарує йому малюка. Щоправда, поки невідомі терміни його появи на світ. Також пара замовчує і про стать майбутньої дитини.
Нагадаємо, режисер і Даніела Пік познайомилися в 2009 році в Ізраїлі під час роботи над просуванням картини “Безславні виродки”. На початку липня 2017 року закохані побралися, а пізніше влаштували весілля.

Шлюб з Даніелою став першим в біографії іменитого кінематографіста. У минулому він зустрічався з актрисами Мірою Сорвіно і Шер Джексон, режисерами Софією Копполою та Еллісон Андерс. Також йому приписували роман із зіркою “Кримінального чтива” Умою Турман. Проте, Тарантіно спростовував чутки, заявляючи, що їх пов’язують виключно платонічні відносини.
Нагадаємо, що раніше Турман була улюбленицею Квентіна. Але їхні стосунки сильно зіпсувалися після того, як актриса звинуватила режисера у аварії, яка сталася під час зйомок картини «Убити Білла». Тоді Ума отримала безліч травм і розчарувалася в колезі.

«Це була просто їзда на автомобілі. Ніхто з нас не визнавав це за трюк. Можливо й варто було б, але ми не зробили цього. Коли мені повідомили, що Ума Турман не хоче сідати за кермо, я закотив очі в роздратуванні. Але впевнений, що не розлютився б, не вривався б в її трейлер з криками, щоб вона сіла в машину», – сказав він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here