Четвер, 13 Червня, 2024

72-річний композитор Ендрю Ллойд Веббер візьме участь у випробуваннях вакцини від коронавірусу

Автор музики до популярних мюзиклів “Кішки” та “Привид опери” особисто наполіг на своїй участі у вакцинації.
Про те, що сер Ендрю Ллойд Веббер, живий класик сучасного театру та відомий британський композитор, збирається взяти участь у випробуваннях вакцини від вірусу COVID-19, про це стало відомо завдяки його Twitter. В особистому блозі він написав: “Я дуже радий та схвильований, тому що завтра мені прищеплять експериментальну вакцину від коронавірусу. Я готовий зробити все можливе, щоб театри відкрилися знову”.


Композитору прищеплять штам вакцини, який розробляє університет Оксфорда, а назва цих ліків виглядає так: ChAdOx1 nCoV-19. Перші етапи випробувань показали хороші результати, і зараз з усієї Великобританії зібралося понад 10 тисяч добровольців, які візьмуть участь у наступній стадії тестів. В їх число увійшов Веббер: композитора не збентежив навіть той факт, що він знаходиться у похилому віці, а значить автоматично потрапляє у групу ризику та може постраждати від коронавірусу сильніше інших.
Мабуть, закриття постановки лондонського Вест-Енду “Привид опери”, викликане пандемією, стало головним приводом для такого вчинку. Знаменитий мюзикл, до якого він написав музику, 34 роки йшов на сцені у британській столиці та жодного разу не був знятий з репертуару. Але у зв’язку з закриттям театрів довелося закрити і його. Після того як це сталося, Ендрю Ллойд написав: “Особисто я постараюся зробити все можливе, щоб повернути “Привида опери” назад у Лондон”.
На цей час, якщо вірити найоптимістичнішими прогнозами, повноцінне відкриття – що Вест-Енду, що американської театральної мекки, Бродвею – очікується лише у наступному році. Тисячі людей з театральної сфери залишилися без роботи, а деякі постановки, які тільки починали йти у цьому році, довелося закрити назавжди. У всьому світі кількість хворих від вірусу COVID-19 перевищила 20 мільйонів осіб.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles