Аарон та Лорен Пол вперше стали батьками

0
782

Актор популярного телесеріалу “У всі тяжкі” нещодавно став батьком. У 38-річного актора Аарона Пола і його 31-річної дружини Лорен Пол – довгоочікуване поповнення в сім’ї. Вони вперше стали батьками. Це дуже важливий момент в їхньому житті.
Цю новину тепер цже батьки повідомили на своїх сторінках в мережі Instagram, де розмістили дуже щирі фото. Зіркова пара не думала інтригувати фанатів, та якнайшвидше повідомила всіх про чудову новину, на фото навіть видно обличчя дівчинки.


“Немає ніяких слів, якими я могла б описати те, що зараз сталося з моїм серцем”, – таким чудовим підписом поділилася Лорен, підписавши фото з донечкою. Підписники Лорен щиро вітали сімейну пару, та раділи поповненню.
Сам Аарон не міг стримати радості, і теж поділився чудовою фотографією доньки. Підписавши фото: “Моє серце”. Проте, ім’я дівчинці ще не дали. Тепер батьки думають як назвати донечку.

View this post on Instagram

My heart

A post shared by Aaron Paul (@glassofwhiskey) on


Світлини з донькою в соц мережі Аарона та Лорен отримали багато вподобань та коментарів. Вітаємо зіркову пару з такою приємною новиною, бажаємо міцного здоров’я та ще більше приємних вражень в житті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here