Адам Сендлер прийшов на весілля своїх шанувальників, та “вліз” у кадри святкових фотографій

0
1000

Молодята Кевін та Алекс Голдстейн є шанувальниками Адама Сендлера, тому вони дуже хотіли бачити кумира на своєму весіллі. Актор відгукнувся на запрошення і здивував гостей свята.
Фанати популярного американського актора Адама Сендлера довго думали над тим, чи запрошувати свого кумира на свято одруження. Їх зупиняло те, що знаменитість може проігнорувати їх прохання. Незважаючи на це вони зважилися та розповіли зірці про свою святкову подію.

Відомо, що запрошення актору і коміку послала дівчина. Після отримання запрошення актор дещо здивувався, на цей день у Адама Сендлера були заплановані свої справи, основною з яких була сімейна вечеря.
Саме з цієї причини знаменитість відхилив запрошення шанувальників і не взяв участь в офіційній церемонії одруження. Все ж знаменитий актор не проігнорував зроблену йому пропозицію і прийшов в кафе, де святкували одруження. Молодята та їхні гості були в захваті від такого сюрпризу.

Він прийшов у футболці і яскравих шортах. Незважаючи на те, що головними гостями свята були Кевін та Алекс Голдстейн, проте Адам Сендлер, який прийшов на весілля шанувальників, вніс деякі корективи в фотосесію, де більшість уваги дісталась коміку.
“Моя дружина запросила його на весілля – він не міг бути присутнім, але вона була в захопленні. Ми не могли в це повірити”, – розповів чоловік. Кевін поговорив з ВВС під час “медового місяця” молодят в Італії. Він сказав, що Сендлер – “найкращий хлопець”.
“Він виділив час, аби пофотографуватись і провести час з нами. Це зробило наші фотографії та весілля набагато кращими”, – сказав він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here