Актор Тім Роббінс спогади про Моргана Фрімена

0
880

Захоплюючий фільм 90-х років “Втеча із Шоушенка” не залишив ні одного, хто його дивився, байдужим. Прекрасна акторська гра, сюжет, який має несподівані повороти, та фільм, що тримає у напрузі до останньої миті.
Актори, що зіграли ролі: Тім Роббінс та Морган Фрімен. На сьогодняшній час Тім вирішив поділитися із нами подробицями співпраці із Морганом. Як він стверджує, що вже в той час, він був фанатом Фрімена і мріяв з ним зіграти. Отже, бажання здійснюються!
“Морган дуже добра людина, не дивлячись на те, що він вже тоді був досить відомим, він не втратив глузду, та не злетів на висоту, з якої б на всіх плював. Він дуже уважний, він має особливий підхід до ролі, до свого пресонажа.
Я багато чому в нього вчився. Мало того, ми стали друзями під час зйомок. Він має дуже добре почуття гумору. Коли ми відпочивали разом, він завжди жартував, а я не міг спинитися сміятися” – ось таким відкриває нам натуру Фрімена Тім.
До речі, Тім та Морган й досі підтримують стосунки, та навіть відвідують ресторан за дружньою вечерею, десь раз у рік. Ось вона, справжня дружба між чоловіками! Талановиті актори, що подарували свого часу чудові враження від фільму, та кінострічка, що зворушує і досі. Дійсно якісна праця чудесних людей!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here