Актор Вел Кілмер розповів про боротьбу з раком

0
672

Зірка фільму “Бетмен назавжди” зізнався, що важкі випробування допомогли йому поглянути на життя з іншої сторони.
Популярний голлівудський актор, зірка фільмів “Бетмен назавжди”, “Олександр” і “Сутичка”, Вел Кілмер вперше після одужання вирішив поділитися з шанувальниками історією своє дворічної боротьби з раком горла.
Інформація про те, що у артиста виявили запущене онкологічне захворювання, просочилася в ЗМІ ще в кінці 2015 року, але тоді він сам спростував її, назвавши відвідування фахівця звичайною перевіркою. Лише через кілька років в травні 57-річний Кілмер все ж зізнався громадськості в наявності у нього недуги, яку, на щастя, вдалося перемогти.
“Я вилікувався від раку, але мови у мене ще досі немає, хоча зцілення триває весь час”, – заявив тоді актор.
Зараз він почуває себе набагато краще, багато в чому завдяки підтримці своїх дітей – 22-річного Джека і 26-річної Мерседес, однак зовнішній вигляд чоловіка сильно змінився. За час боротьби з раком Кілмер значно схуд і став майже невпізнанним. Через проблеми з промовою він намагався не спілкуватися з пресою і замовчувати про свої проблеми.
Весь цей час актор проходив хіміотерапію, як глибоко віруючий християн, молився про одужання. Подібне відлюдництво і віддалення від “зіркових” реалій дещо змінило його погляди. Так, за визнанням самого Кілмера, ставлення до життя стало простіше, а бажання знайти славу тепер уже не стоїть на першому місці.
“Я був дуже серйозний. Раніше мене б засмутило те, що я не можу отримати” Оскар “або визнання”, – розповів актор в інтерв’ю Hollywood Reporter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here