Акторка Енн Гетевей знову вагітна – ексклюзивні подробиці

0
544

Не для чергової ролі і не для того, щоб спантеличити прихильників. Хоча, другого уникнути таки не вдалось. 36-річна голлівудська акторка Енн Гетевей похизувалась у мережі чималим животиком, що вмить привернув увагу публічності та викликав шквал запитань. На щастя, знаменитість не змусила на себе чекати і чи не одразу розставила усі крапки над «і» гучним оголошенням.
Так, зірка культових картин «Щоденник принцеси» та «Диявол носить Прада» вагітна. Дивно, здавалось би, не так давно акторка спантеличила шанувальників спокусливими кадрами на обкладинці іменитого американського глянцю, як встигла набрати добрячу кількість кілограм. З огляду на все, Енн Гетевей уже перетнула межу у третій триместр. Зрештою, поки мережа гадає, кінозірка ділиться подробицями.


Перше, про що варто знати, так це те, хто батько. Тут обійшлось без сюрпризів. Ним став чоловік Гетевей, не менш відомий голлівудський актор, 38-річний Адам Шульман. Потішною новиною знаменитість поділилась на своїй офіційній сторінці в Instagram, поширивши чорно-біле фото із пристойно округлими формами. Разом з публікацією, жінка запевнила прихильників, що чутки таки виявились правдою.
«Не для нової ролі. Чекаю другого малюка. Якщо без жартів, то я посилаю свою любов усім, хто зіткнувся з проблемами безпліддя і зачаття. Жодна з моїх вагітностей теж не була легкою», – коментує радісну звістку власне Енн Гетевей. Зважаючи на подібний коментар, не складно здогадатись, що вагітність акторки була ретельно спланованою Ба більше – їй довелось пройти чимало труднощів на шляху до омріяного зачаття.


І поки у зіркового подружжя підростає трирічний син Джонатан, Енн Гетевей уже готується до наступних пологів. Не стали на заваді і проблеми з ймовірним безпліддям, і численні невдалі спроби. Результат врешті тішить. До того ж, змушує прихильників акторки повірити, що все можливо, головне – вірити та не припиняти спроб, хоч і невдалих.
Відтак, шанувальники Енн Гетевей чи не одразу взялись за вітальні коментарі. «Мої вітання, Енн. Кожна дитина – Боже благословення», «Тобі дуже личить вагітність», «Ти не уявляєш, як надихає твоє звернення під фото. Дякую за щирість», – невпинно висловлюються юзери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here