Акторка Мішель Вільямс розповіла про таємне весілля в інтерв’ю Vanity Fair

0
862

Нещодавно стало відомо те, що відома актриса Мішель Вільямс, колишня кохана Хіта Леджера та мати його єдиної донькм Матільди, вийшла заміж.
37 – річна зірка, яка довший час не афішувала своє особисте життя, у відвертій бесіді з Vanity Fair нерешті, призналась, що вийшла заміж за 40 – річного музиканта Філа Ельверума, більш відомого під псивдонімом Mount Eerie. Щоправда, Вільямс не уточнила, коли відбулося весілля, проте додала, щовесільна церемонія була скромною та тихою, та проходила в горах Адірондак штату Нью-Йорк.

View this post on Instagram

I say thank to god because you exist #michellewilliams

A post shared by Michelle Williams (@michelleingridwilliams) on


Я ніколи не говорила про своє особисте життя та передбачаю не розповідати про свої стосунки. Проте з Філом все по – іншому. Він любить мене настільки сильно, що я нарешті відчуваю себе вільною.
Вільямс також повідомила, що вважає складні відносини, в яких партнери не відчувають себе комфортно, позбавленими справжнього кохання.
Не залишайтеся в стосунках, в яких ви відчуваєте себе так, ніби перебуваєте у в’язниці. У відносинах, які роблять вам боляче або заподіюють дискомфорт. Якщо ви не відчуваєте, що це любов, значить – це не любов.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here