Акторки що довели свій талант як режисери

0
1157

Якщо людина талановита, то це розповсюдиться на все, що вона робить. На сьогодні маємо інформацію щодо акторок, що стали не менш прекрасними режисерами. Список розпочне Олівія Вільде, що дебютує із фільмом “Booksmart”, фільм розповідає про подруг, які вирішили наздогнати те, чого не встигли схопити за часів шаленої юності.

Наталі Портман, що вже не раз довела свої акторські здібності, представила світу фільм у 2015 році, в якому стала і творцем, і акторкою – “A tale of love and darkness”, створений по мотивам твору Амоз Оз; стрічка розповідає про події в Ізраїлі та молодого чоловіка і його відносини із матір’ю.

Далі тендітна та геніальна Грета Гревіг, що створила стрічку під назвою “Lady bird”, яку не полишили глядацькі симпатії та нагороди.

Не можливо було оминути увагою прекрасну та сексуальну Анжеліну Джолі. Прекрасне створіння, жінка, яка показала, що здібна заробляти не лише красою, а дійсно має вміння створювати та відчувати, як буде найкраще.
 Голівудський список жінок-режисерів нараховує близько 16 успішних персон, які по праву займають гідне місце під сонцем кіноіндустрії. Нехай це надихне багатьох та зруйнує стереотипи щодо слабкої статі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here