Алкопригоди зірки “Гри престолів” на хокейному матчі

0
280

Культові кадри полонили екрани хокейного матчу, Jumbotron. Одна із найяскравіших акторок легендарного серіалу «Гра престолів», вона ж Софі Тернер, привселюдно продемонструвала «застілля» виняткового із вином.
Софі Тернер разом зі своїм зірковим нареченим Джо Джонасом відвідала один із американських матчів по хокею. Втім, з огляду на все, гра її особливо не цікавила. І, на відміну від пристрасних поцілунків Кейт Бекінсейл та Піта Девідсона, що теж відбулись на нью-йоркському матчі, майбутнє подружжя вирішило провести час не менш ефектно.

Пара вирішила навідатись до одного із «поєдинків» Рейнджерів на Медісон-сквер-гарден. І, здавалось би, вони робили те ж, що й інші – насолоджувались грою у колі друзів. Втім, «родзинкою» шоу-програми стала яскрава витівка кінозірки Софі Тернер. Дівчина підняла келих вина догори та випила його перед багатотисячною армією хокейних фанів.


Не дивно, що чи не одразу обличчя акторки висвітлилось на головному екрані стадіону. І, ні, на цей раз про зворушливі кадри чи пропозиції «руки і серця» навіть не мовилось. Нічого передбачуваного. Знаменитість, відома завдяки персонажу Санси Старк, випила за раз повний келих вина та показала це публіці. Звичайно, ролик тієї ж миті з’явився у соціальних мережах.
Сама ж Тернер оприлюднила запис Snapchat, який зняв один із свідків події Корі Андерсон. До публікації додала не менш комічний текст: «Відправте це Старкам». Як результат – не минуло й дванадцяти годин, як відео набрало понад 4 мільйона переглядів.

Втім, зірка не одноразово зазначала, що ніколи не прагнула бути у центрі уваги. Принаймні, цілодобово та у свій вільний час. «Я ціную приватні моменти більше, ніж публічні. Я не прагну виглядати так, як повинна була би виглядати для шанувальників», – пояснює Софі Тернер.
А також кінозірка додає: «Я – відлюдник. Втім, невимовно складно підтримувати анонімність, коли ти акторка та ще й заручена із одним з братів Джонасів. Допоки папараці стежать за кожним його кроком, я від нього взагалі не відступаю».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here