Алла Пугачова шокувала фанатів новою фотографією в піжамі

0
1968

Сірий костюм в горошок спантеличив фанатів народної артистки. На офіційній сторінці Алли Пугачової в Instagram була опублікована фотографія, де вона знаходиться чи то в костюмі, то чи в піжамі. Аллу Пугачову в такому вигляді сфотографували на людях в магазині. Шанувальники повідомили, що розпатланий вигляд тільки додає образу своєрідної “сонливості”.

View this post on Instagram

#allapugacheva #аллапугачева @alla_orfey

A post shared by Алла Пугачева (@alla_pugacheva_forum) on


Костюм дійсно був незвичайним, однак, сама Алла давно говорила про те, що її метою не є блищати на подіумах. Вона завжди вибирає одяг, в якому їй було б зручно, або ж під настрій. “Я дивлюся на речі і міркую: Ось в цьому мені буде весело, а в цьому можу кого-небудь налякати. Мені сьогодні це потрібно? Чому б і ні? “. Або інший настрій: “Як мене сьогодні все дратує! Тоді і я буду всіх дратувати і таке одягну, щоб всі подумали, що з нею щось не так”, – так прокоментувала свій стиль народна артистка СРСР.
Також вона повідомила, що образ “без смаку одягненою дівчиною” їй дуже навіть подобається і це, безумовно, мудрий вибір, так як вона тепер може вибирати абсолютно будь-який образ, який їй заманеться та розгулювати в ньому по вулиці або ж перед фанатами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here