Анджеліна Джолі зводила старших дітей на Червону доріжку

0
340

Голлівудська селебріті Анджеліна Джолі після розриву з Бредом Піттом почала все частіше з’являтись на світських заходах зі своїми дітьми. У п’ятницю вона у компанії зі старшими: 17-річним Меддоксом, 15-річним Паксом, 14-річною Захарою і 12-річною Шайло завітала до нью-йоркського Музею сучасного мистецтва, де зараз відбувається фестиваль документального кіно.
Зіркове сімейство завітало на прем’єру документального фільму «Serendipity» від нью-йоркської художониці Прюни Нуррі. Анджеліна Джолі прокоментувала, чому так важливо для неї бути на цьому заході: “Для мене велика честь бути тут, щоб підтримати свою дорогу подругу і представити унікальний, сміливий і заворожуючий фільм. Посил до духу жінки, подорож у розум і душу справжнього художника”.

У документальному фільмі художниця показує, як рак молочної залози вплинув на її життя і кар’єру. У кінороботі вона хотіла показати, що все у світі взаємопов’язане, а головними цінностями для неї залишаються любов, здоров’я і мистецтво.
Для Анджеліни Джолі ця тема є дуже близькою, адже у декількох жінок з її сім’ї також була ця хвороба. Весною 2013 року зірка зробила двосторонню мастектомію з подальшою реконструкцією, так як у актриси була спадкова схильність до захворювання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here