Анджеліна Джолі дала інтерв’ю перед премією “Оскар”

0
1777

До премії “Оскар” залишилося трохи менше тижня, і поки вся світова громадськість перебуває в очікуванні підсумків кінороку, номіновані проекти знаходяться під пильним наглядом ЗМІ.
У категорію кращих анімаційних картин потрапив мультфільм “годувальниці”, продюсером якого виступила Анджеліна Джолі. У новому інтерв’ю актриса розповіла про новий проект і про те, що робить її життя повноцінним.
“Якщо у вас є робота і хобі, то кожен день ви ростете як особистість. Адже таким чином ви вносите свій вклад в цей світ, а вкладена енергія повертається до вас. Я вважаю себе збалансованою людиною і раджу всім знайти те, що дійсно подобається. Якщо людина нічого не робить для інших і не приносить користь – його життя порожнє. І в цьому немає ніякого щастя “.
Крім того, відома актриса розповіла про свою гуманітарну місію в країнах Афганістану і Африки, яка ведеться одночасно зі зйомками другої частини фільму “Чаклунка”. За словами Анджеліни, подібний темп життя робить її насиченою, чому вона привчає і своїх дітей.
Нагадаємо, що однією з причин розлучення Пітта і Джолі стали її поїздки до самих гарячих точок світу, куди актриса періодично продовжує возити своїх дітей. Очевидно, що, незважаючи на набутий баланс в суспільному житті, актриса продовжує його пошуки всередині своєї сім’ї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here