Анджеліна Джолі та Бред Пітт вперше помічені разом після розлучення (ФОТО)

0
1258

Серед новин про складний шлюборозлучний процес Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вперше за довгий час з’явилися спільні фотографії колишнього подружжя. За даними Metro, пару помітили в одному з офісних будівель Лос-Анджелеса.
Фотографи знаходилися занадто далеко, щоб щось побачити, але повідомляють, що обстановка на зустрічі була напруженою, і особливо це було помітно по емоційній поведінці Анджеліни Джолі.

Нагадаємо, що головною темою для суперечок екс-закоханих було виховання дітей. У грудні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Джолі і Пітт нарешті домовилися про спільну опіку над шістьма дітьми, але тоді ж виникли чутки про напружені відносини Бреда з 15-річним сином Паксом, якого Анджеліна нібито налаштувала проти батька.
Зустріч з Джолі пройшла за закритими дверима, а у приміщенні не було видно їх адвокатів. Очевидці зізнались, що норовлива акторка під час бесіди була дуже емоційною, а от Бред Пітт зберігав спокій.


Можливою причиною для емоційної бесіди могли стати інші судові питання, зокрема, щодо майна. А от у мережі переконані, що Джолі обговорила нові стосунки Бреда Пітта з Шарліз Терон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here