Анджеліну Джолі госпіталізували після розлучення із Піттом

0
707

Днями раніше буквально таки прогриміла новина стосовно розлучення чи не найкрасивішої пари Голлівуду. Так-так, Бред Пітт та Анджеліна Джолі більше не разом. Не виключено, що причина цьому скандальна колишня актора – Дженніфер Еністон, яку він у свій час покинув заради Джолі, менше з тим. Поки усі плетуть інтриги, залишається під питанням, як же переживає розлучення власне Анджеліна.
Усе розпочалось, точніше – продовжилось після довготривалої паузи, із 50-річчя Дженніфер Еністон. Тоді, взимку, Бред Пітт цілком приватно завітав на день народження своєї колишньої. Важливо! Без супроводу дружини та жодних пояснень для преси. Тоді ж прихильники почали підозрювати знаменитість в адюльтері. Що, до речі, не вперше. Згодом же плітки виявились небезпідставними.

Бред Пітт знову розірвав шлюб. Цього разу – із Анджеліною Джолі. Варто зауважити, друзів актора неабияк потішила подібна новина. Джордж Клуні чи не одразу запросив свого колегу до Європи – разом із Дженніфер Еністон. Зірка серіалу «Друзі», тим часом, із гучністю заявляє, що давно як вибачила свого колишнього чоловіка. Ба більше – ніколи не припиняла кохати. Запитання тільки у тому, якого характеру є її кохання зараз.
А що тим часом із Джолі? Акторка раптово для прихильників втратила свідомість та потрапила до госпіталю. За усіма підозрами, усе через недоїдання та постійні стреси. На щастя, покинула зірка колумбійську клініку раніше, ніж їй встигли поставити діагноз. Як зазначають прихильники акторки, після гучного розлучення у Джолі різко погіршився зовнішній вигляд.

Складно не зауважити, наскільки знаменитість схудла. Разом з тим, Анджеліна Джолі продовжує виснажувати свій організм постійним голодом і психічними неполадками. Не дивно, що усе завершилось раптовою втратою свідомості. Залишається тільки сподіватись, що подібний інцидент поставив крапку, а не початок чомусь більш серйозному.
Зрештою, 44-річна зірка Голлівуду відмовилась слухати рекомендації медиків та одразу покинула госпіталь. Джолі пояснила своє рішення тим, що жодні результати її не цікавлять – тому й полишила лікарів без їхнього дозволу. Медики ж, у свою чергу, застерігають акторку бути більш обачною зі своїм здоров’ям, інакше усе може завершитись плачевно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here