Аріана Гранде ошелешила справжнім волоссям

0
1279

Шанувальники американської поп-діви Аріани Ґранде звикли вважати розкішний кінський хвіст фірмовою зачіскою зірки. Бо й справді, вона нечасто виходить у світ зі, скажімо, розпущеним волоссям.
Так, про її зачіску фани вже почали складати легенди. А востаннє природні пасма зірки вони бачили на її дитячих фото. Аж до тепер…
Річ у тім, що після свого останнього концерту, який днями відбувся в американському штаті Флорида, зірка вирішила показати підписникам в Instagram, який насправді вигляд має її зачіска. І ті, хто переглянули Stories Ґранде, не одразу повірили власним очам.
Замість розкішного волосся, що мало б сягати талії, Аріана показала стрижку, яка заледве дістане їй до плечей. Ба більше, одразу стає зрозуміло, що Ґранде – власниця кучерів, а не рівних пасм, як звикли її шанувальники.

“Ось і все моє волосся”, – так співачка підписала своє відеозізнання. А такий вигляд її зачіска мала під час концерту, що завершився кількома годинами раніше.


До слова, експерименти зі своєю зачіскою зірка почала ще у 17. Тоді заради ролі у популярному молодіжному серіалі «Вікторія-переможниця» співачка пофарбувала волосся у яскравий червоний колір. Нагадаємо, нещодавно Аріана Ґранде подала до суду на відомий бренд одягу. І мала на те всі підстави.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here