Австралійська модель Турія Пітт стала мамою

0
1328

У 2011 році австралійська модель Турія Пітт взяла участь в забігу на 100 кілометрів Racing The Planet. Однак почалася пожежа, та дівчина отримала 64% опіків тіла. Хоча після цього Турія неодноразово розповідала в інтерв’ю, що не розуміла, чому і навіщо вижила , вона знайшла в собі сили не тільки рухатися далі, але і створити сім’ю.

Від моменту трагедії Турія вже два роки була у відносинах з Майклом Хоскін. Він не кинув свою кохану у важкій ситуації, допоміг їй пережити багато операцій з пересадки шкіри та реабілітацію.

“Мені довелося пережити страшні часи. Іноді я задавалася питанням , навіщо лікарі зберегли мені життя. Але я знала, що зі мною Майкл. Його любов і любов моєї сім’ї допомогли мені впоратися”, – розповіла Турія. Крім того, Майкл допоміг Турії прийняти її нову зовнішність.

“Турія не хоче, щоб люди її жаліли. Вона красива і дивовижна. Вона любить гуляти, любить океан та активний відпочинок – у неї просто божевільна енергія. І ми завжди разом. Це все та ж Турія , тільки її шкіра трохи змінилася”, – поділився сам Майкл.


Влітку 2017 року стало відомо, що модель вагітна, а восени вона почала викладати в Instagram світлини з округленим животом . На початку грудня Турія і Майкл вперше стали батьками. У пари народилася дочка Хакавай. Зараз молоді батьки планують пишне весілля.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here