BBC про президента Росії шлях від розвідки до президента

0
724

Історія ФСБ неначе сценарій до фільму “Джеймс Бонд”. Зв’язки, шпигування, хитросплетіння відносин між небезпечними світу цього; невідомо, хто кого запродав, чи хто кого отруїв. Санта-Барбара по-шпигунські, плітки про Федеральну Службу Безпеки Росії.

Щодо до шановного Путіна, він мав пряме відношення до розвідки та служби у ФСБ, ще задовго до того, як стати відомим президентом пострадянської Росії. А, заснована організація відносно нещодавно, у 1995 році. З метою попереджувати та уникати серйозної загрози тероризму, випадки якого, стали траплятися після війни у Чечні.

Взагалі то, розвідка дуже пов’язана із американськими службами, так як, відомо, що у штатах теж не все спокійно із терором зі сторони мусульманскьких жителів. До речі, хто не знає, з 2015 року Росія веде холодну шпигунську війну із Естонією, та вони дуже полюбляють “грати в обмін шпигунами”.
Звучить смішно, але це дуже страшні речі, бо робітники розвідки, що потрапляють у полон країни-ворога, можуть дуже погано закінчити.

Отже, як відомо: нова мітла мете по-своєму. Якщо президент прийшов до керування країною із розвідки, то і правління буте мати характер шпигування та недовіри одне до одного. Політика, взагалі, страшна річ. До параної недалеко…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here