“Без стереотипів”: Меган Маркл розповіла, як пара виховуватиме майбутню дитину

0
414

Герцог та герцогиня Сассекські вже у квітні очікують на появу первістка. Про стать дитини пара не розповідає, зазначаючи, що це буде сюрпризом не лише для зацікавлених, а й для них самих. Однак, на нью-йоркській вечірці Меган, присвяченій майбутньому народженню малюка, гості активно публікували інстаграм-історії, де домінували рожеві кольори. Меган розповіла своїм друзям, як вони виховуватимуть майбутню дитину.
Без гендерних стереотипів. Маркл та Гаррі хочуть аби їхня дитина не була обмежена суспільними кліше: якщо народиться хлопчик, то його кімната не має бути переповнена іграшковими потягами та автомобілями. До речі, герцогиня вже почала облаштовувати покої дитини: вони будуть у тілесних спокійних тонах, а не у блакитних чи рожевих.

Принца Вільяма та Гаррі виховували з іграшковими машинками, пістолетами та солдатиками, а Меган часто згадувала говорила про те, як у дитинстві гралася з ляльками Барбі. Але більш прогресивний підхід до цього явища набирає все більшої популярності.
Багато знаменитостей, включаючи акторок Анджеліну Джолі та Кіру Найтлі, обговорювали виховання своїх дітей без стереотипних уявлень про гендерні питання. Тому що не всі дівчатка хочуть бути принцесами, а хлопчики – принцами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here