Брат Кейт Міддлтон публічно зробив виклик депресії

0
444

Заможним теж буває не солодко. Молодший брат королівської невістки Джеймс Міддлтон розповів громадськості про власну депресію. Зізнання від оприлюднив у формі есе на одному із іноземних порталів.

«Я знаю, що живу в добробуті привілейованим життям. Але це не робить мене невразливим до особистісних криз. Явище депресії описати неабияк складно. Це не просто непереборний сум. Це хвороба, рак розуму», – зазначив молодший брат Кейт.

View this post on Instagram

Storms a coming

A post shared by James Middleton (@jmidy) on


Та додав: «Це не відчуття, а їх відсутність. Ви існуєте без мети і напрямку. Я не міг відчувати радість, хвилювання чи жвавість, що змушує щоранку підніматись з ліжка. На правду, я не розглядав варіанту самогубства – але я не хочу жити у стані, у якому живу зараз».
Разом із свідченнями про давню боротьбу із депресією, Джеймс також відкрив світу свою сторінку в Instagram. У соціальних мережах представник британської знаті розповів про всі деталі особистого життя й те, як усе пішло наперекір.


А ще, Міддлтон заговорив про роль тварин у його житті: «Я пишаюся тим, як Еллі вдалось стати собакою року. Домашні улюбленці допомагають відчути спокій, комфорт та безпеку. Захисники тварин переконують, що кішки та собаки допомагають особистості стабілізувати свої емоції і переконують у власній значущості».
З огляду на все, старша сестра Кейт стала рушійною силою у боротьбі Джеймса із емоційними труднощами. Власне тому чоловік «відчув свій обов’язок говорити про це».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here