Браян Кренстон видужав від COVID-19 та пожертвував плазму

0
206

Як повідомляє Hollywood Reporter, Браян Кренстон видужав від коронавірусу. В Instagram актор розповів про зараження вірусом та як він боровся з “легкими симптомами”.
“Привіт. Ви, ймовірно, відчуваєте себе трохи зв’язаними, обмежуючи свою рухливість, і, як і я, ви втомилися від цього!! Ну, я просто хочу закликати вас проявити трохи більше терпіння”, – написав Кренстон в підписі до Instagram.


Актор продовжив пояснювати, що, хоча він був “досить суворий в дотриманні протоколів”, він все ж заразився COVID-19. “Це звучить страхітливо зараз, коли більше ніж 150 000 американців загинули через це”, – сказав він.
Переживши лише “легкі симптоми”, Браян Кренстон вважає себе “одним із щасливчиків”. “Я закликаю вас продовжувати носити цю чортову маску, продовжувати мити руки та тримати соціальну дистанцію. Ми можемо перемогти – але якщо будемо слідувати правилам разом”.
У відео, опублікованому в його Instagram, актор розповів, що після одужання він хоче зробити свій внесок в допомогу іншим та буде здавати свою плазму в центр крові та тромбоцитів Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Потім Браян Кренстон описав свій досвід в процесі пожертвування, який, за його словами, “займає всього близько години. Слава богу, що є старі фільми”, – пожартував він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here