Бред Пітт продовжує активно займатися скульптурою

0
341

Після драматичного розколу Бреда Пітта з Анжеліною Джолі у 2016 році відомий актор знайшов свій порятунок не у алкоголі та клубах, а у скульптурі. Вона зцілювала його серце у такий складний життєвий період і дуже швидко перетворилася у справжню пристрасть. 
Про своє незвичайне захоплення Пітт розповів ще у 2017 чоловічому нью-йоркському журналу “GQ”. Тоді Бред зазначив: “Я ходжу в скульптурну студію друга, проводжу там багато часу. Мій друг (Томас Гузеаго) є серйозним скульптором. Якось я буквально там сидів навпочіпки протягом місяця”.
У такий незвичайний спосіб актор намагається виразити своє “Я”. За його словами, коли ти вже почав ліпити щось, то зупинитися практично неможливо. І хоч актора постійно супроводжують папараці, йому все одно вдається приховати свої творіння від посторонніх очей. Світлини скульптур Пітта чи хоча б інформація про те, що він ліпить, до мережі так і непотрапила.

Хобі настільки захопило продюсера ще у 2017 році, що він навіть не пийшов на тогорічну премію “Оскар”. Тоді він з Томасом Гузеаго упродовж декількох днів не покидали студію, працюючи над новим витвором мистецтва.
Після розлучення зіркової пари у них залишилося шестеро дітей. Усі вони живуть з матір’ю. Зараз у мережі активно обговорюють те, що біологічна донька Джолі і Бреда 13-річна Шайло приймає гормональні препарати, аби змінити стать. Шайло ніколи не відчувала себе дівчинкою, а батьки, вочевидь, дозволили їй самостійно ухвалити таке серйозне життєво важливе рішення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here