Бредлі Купер допоміг Бреду Пітту впоратися з алкоголізмом

0
921

Бред Пітт кілька років страждав алкогольною залежністю. Після хворобливого розлучення з Анджеліною Джолі лише підтримка близьких друзів і родичів допомогла акторові не здатися і перемогти згубну звичку.
На гала-вечері National Board of Review Awards Gala 56-річний Бред Пітт отримав чергову нагороду за роль другого плану у фільмі «Одного разу в … Голлівуді». Режисер картини Квентін Тарантіно і Бредлі Купер підтримували колегу оплесками в залі для глядачів. До слова, останнього Пітт особливим чином згадав у своїй вдячною мови.
Як виявилося, два секс-символу Голлівуду дружать вже багато років. Коли страждає алкоголізмом Бред опинився на межі затяжної депресії через розлучення, саме Купер першим прийшов на допомогу. «Бредлі щойно поклав спати свою маленьку дочку і швидко приїхав сюди, щоб допомогти організаторам з врученням цієї нагороди. Ось такий він милий хлопець. До речі, я став абсолютно тверезим завдяки йому. І з тих пір кожен новий день мого життя щасливішим попереднього. Я люблю тебе, Бредлі, дуже вдячний за підтримку », – розповів Пітт.

Нагадаємо, що Бред кілька місяців проходив лікування від залежності в реабілітаційному центрі. Пізніше актор зізнався, що в той період не міг контролювати свої дії і ставав агресивним. В ході шлюборозлучного процесу Анджеліна Джолі назвала проблеми чоловіка зі спиртним однією з головних причин розставання.
Зараз Пітт намагається вести здоровий спосіб життя, багато займається спортом, але як і раніше продовжує відвідувати зустрічі анонімних алкоголіків. Кар’єра зірки пішла в гору. За минулий рік на екрани вийшло відразу два кінохіта з його участю. Так, космічна драма «До зірок» отримала високі оцінки від критиків, а завдяки чорній комедії «Одного разу в … Голлівуді» Бред став володарем ряду престижних нагород.

Аналітики впевнені, що Пітта номінують і на премію «Оскар», яка відбудеться вже в лютому. Поки ж у нього є тільки одна нагорода кіноакадемії за продюсування фільму «12 років рабства».
Самого ж актора тепер хвилюють не стільки кар’єрні досягнення, скільки сімейні проблеми. Артист мріє налагодити нормальні відносини з синами і дочками, які після розлучення живуть з Анджеліною Джолі. Сьогодні він спілкується тільки з біологічними дітьми, а ось прийомні не горять бажанням зустрічатися з ним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here