“Бредлі Купер в ділі?”: Леді Гага розійшлась з нареченим

0
553

Американська зірка поп-музики Леді Гага без скандалів розішлася зі своїм нареченим і за сумісництвом менеджером Крістіано Каріно. У жовтні минулого року на церемонії ELLE Women співачка повідомила, що вони заручені. Однак на найбільш очікувану подію цього року, “Греммі 2019”, Леді Гага прийшла сама. 
ЗМІ зауважили, що на пальці зірки вже не було знакової каблучки, а у своїй промові вона не згадала імені нареченого. Також, як виявилось, пара більше не фолловить один одного в Instagram. Представник зірки підтвердив розрив між парою, зазначивши: “Це просто не вдалося. Взаємини іноді закінчуються. Немає довгої драматичної історії”.
Крістіан Каріно поширив на своїй сторінці фото колишньої обраниці, підписавши її так: “Під макіяжем і за посмішкою я просто дівчина, яка бажає увесь світ”. І пряме посилання на відому цитату Мерлін Монро.


Фани Леді Гаги впевнені, що тут не обійшлося без Бредлі Купера. У акторів залишилися дуже “теплі стосунки” після того, як вони зіграли головні ролі у драмі, номінованій на Оскар, “Народження зірки”. За сюжетом, вони закохуються та надихають один одного на творчість, однак в кінці на пару чекає несподіваний фінал.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here