Бредлі Купер замилував мережу світлинами з донькою

0
1323

Модель і актор домовилися, що будуть виховувати дочку на рівних умовах. Тому поки Ірина Шейк бере участь в дефіле, роз’їжджаючи по світу, Бредлі Купер із задоволенням проводить час з Леєю. Кадри їх дозвілля нерідко потрапляють в Мережу, ощасливлюють шанувальників.
44-річний Бредлі Купер зізнається, батьківство приносить йому велику радість. Він обожнює дворічну Лею, і щасливий, коли екс-обраниця дозволяє йому забрати дочку до себе.

Щирість актора підтверджують і знімки папараці, на яких той постає турботливим батьком. Нещодавно фотографам вдалося зняти чергову прогулянку тата і доньки по Нью-Йорку. Обоє сповна насолодилися атмосферою наступаючих свят. “Найкрасивіша сніжна принцеса Лея!, “Які класні, татусь з донькою”, “Такі милі! Нехай сніг йде”, – пишуть користувачі Мережі.
До слова, багато відзначали, що Бредлі помітно погладшав після розриву відносин з Іриною. Ходили чутки, що через розставання артист просто впав у депресію, а єдиною розрадою для нього стали зустрічі з спадкоємицею.

Автор буквально перетворюється, коли проводить час з дівчинкою, весело грає з нею, розділяючи її витівки. Так, наприклад, в честь Хелловіна він приміряв на себе сиву перуку і рожеву спідницю, щоб гармоніювати з її костюмом. “Батьківство змінило мене у всіх сенсах, – був відвертим актор. Воно дозволяє мені відчувати, ніби я знову опинився в дитинстві. Розумієте, що я маю на увазі? Я можу грати цілими днями і не думати, що виглядаю дивно. Або нескінченно дивитися мультфільми і не відчувати, що витрачаю своє життя даремно”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here