Брі Ларсон розірвала заручини зі своїм нареченим

0
466

Після трьох років заручин зіркова пара вирішила поставити крапку. Подейкують, акторка Брі Ларсон та музикант Алекс Грінвальд «скасували весілля, але не покинули один одного». Але чутки залишаються чутками. Жодних деталей поки не відомо.

View this post on Instagram

Thank you very much @maisonvalentino for the lovely suit

A post shared by Alex Greenwald (@alexandergreenwald) on


Як відомо, закохані зустрічались упродовж кількох років та заручились ще у травні 2016-го. Втім, обличчя музиканта неабияк рідко з’являлось на офіційній сторінці в Instagram Брі Ларсон. Востаннє пара оприлюднила спільний кадр наприкінці листопада. «Невимушене щастя не можна назвати повноцінним щастям, у нього немає смаку», – додала голлівудська акторка.

Ларсон можна відстежити у соціальних мережах Грінвальда ще раніше – у квітні минулого року. Тим не менш, таке пасивне «віртуальне» життя пояснюється не лише кризою у стосунках пари.

Акторка, що незабаром з’явиться на кіноекранах у ролі Капітана Марвел, зазвичай не розголошує деталей особистого життя. Тим не менш, за кілька днів після заручин жінка зізналась: «Він моя друга половина, безумовна підтримка. Це неможливо описати словами. Я маю на увазі, що це щось понад людським розумінням. Він – моя людина. Він – мій найкращий друг».

View this post on Instagram

Happy picture wrap day! ? by @brielarson

A post shared by Alex Greenwald (@alexandergreenwald) on


Нагадаємо, іменитий музикант Алекс Грінвальд наважився зробити пропозицію своїй коханій три роки тому, під час спільної мандрівки до Токіо. Трохи згодом Ларсон похизувалась перед шанувальниками каблучкою із діамантом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here