Брітні Спірс розпочала лікування у психіатричному шпиталі: причина

0
767

37-річна американська співачка вирішила упродовж місяця пройти курс лікування у психіатрії. Причина полягає в тому, що Брітні дуже складно переживає хворобу свого батька Джеймі, стан якого наразі вкрай критичний, а шанс на одужання, за словами лікарів, мізерний.
Джеймі Спірс переніс дві операції, щоб виправити основні проблеми з його кишечником і товстою кишкою. Друга операція була нещодавно, але чоловік дуже страждав від ускладнень. Проблеми у батька співачки почалися наприкінці минулого року після того, як його кишка спонтанно розірвалася.
У грудні Брітні Спірс попросила вибачення у шанувальників, які вже придбали квитки на її концертний тур “Domination”. На своїй сторінці у Інстаграм зірка зазначила, що батько ледь вижив, і зараз вона повинна віддати усі свої сили та енергію сім’ї.

View this post on Instagram

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


У своїй резиденції у Лас-Вегасі співачка дбала про батька і, за словами інсайдерів, їй було неабияк важко. Вочевидь, такий напружений стан і постійні стреси вплинули на її самопочуття. 37-річна Брітні у своєму блозі поділилась світлиною, на якій написано “Закохатися в турботу про себе, розум, тіло, дух”, а поруч заголовок з текстом: “Ми всі повинні взяти трохи часу на “час для себе”.

Нагадаємо, що у 2008 році зірка вже прозодила курс лікування у психіатричній клініці. Відомо, що у зірки були проблеми з наркотиками, і вона була змушена щомісяця здавати кров для аналізу. Кажуть, що у 2007 році Джеймі Спірс умовно врятував життя доньці, сказавши, що “він боїться прокинутися одного ранку і отримати дзвінок від коронера” (особи, що розслідує смерті).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here