Брітні Спірс знялася в новій фотосесії після виходу з психіатричної лікарні

0
534

Нещодавно Брітні Спірс потрапила на лікування в психіатричну клініку. Після важких днів, проведених в лікарняних стінах, співачка намагається увійти в звичний спосіб життя за допомогою спорту і творчості.
Останні місяці у співачки видалися по-справжньому важкими. Спочатку у батька Брітні Спірс Джеймса виявили серйозне захворювання, потім йому довелося пережити кілька складних операцій на кишечнику. Нещодавно на тлі хірургічних втручань у тата Брітні виникли ускладнення. Це і підкосило співачку, причому настільки, що вона навіть лягла в психіатричну клініку через стрес.

View this post on Instagram

? photo credit: @fiacuzziphotography

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


Майже відразу після реабілітації артистка почала докладати всіх можливих зусиль, щоб знову повернутися до звичного ритму життя. Спочатку вона влаштувала яскраву фотосесію, а потім опублікувала відео, на якому займається йогою в одному бікіні. Брітні в черговий раз доводить, що знаходиться в прекрасній фізичній формі, демонструючи різноманітні стійки і навіть ходьбу на руках.
“Хто це тут в бікіні і до сих пір виглядає досить чудово!” – пишуть користувачі соціальних мереж.
Якщо відео з тренуванням привело передплатників співачки в повний захват, то фотосесією вони залишилися незадоволені. Шанувальники не оцінили роботу гримера і стиліста зірки. Користувачі порадили виконавиці відмовитися від послуг нинішніх візажистів, що створюють її образ, тому що зачіска і макіяж артистки застаріли. Також багато хто відзначив, що Брітні підійшла б коротка стрижка для кардинального перетворення, адже вона здатна на ризиковані вчинки.

View this post on Instagram

?

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


Правда, тепер співачка більше думає про здоров’я і шукає гармонію з собою. Ходять чутки, що в клініку артистку відправив власний батько, тому що вона відмовлялася приймати прописані їй психотерапевтом препарати.
Лінн Спірс, мати виконавиці, останнім часом часто звертає увагу на записи в Мережі, присвячені темі лікування душевних захворювань. Нагадаємо, що в 2007 році Брітні наробила багато шуму, потрапивши в клініку в зв’язку з пристрастю до шкідливих звичок.

View this post on Instagram

Merry Christmas ???

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


Зараз Брітні Спірс відпочиває вдома і проводить час зі своїми дітьми, 14-річним Шоном і 13-річним Джейденом, чим ділиться в мікроблозі. Сини живуть з колишнім чоловіком поп-принцеси Кевіном Федерлайном, з яким розлучилася в 2007 році.
Після недавніх розглядів суд зобов’язав Брітні виплатити 110 тисяч доларів за рахунками за юридичні послуги, а також гонорар адвокату і податки з даного процесу. Пізніше суд також наклав на неї зобов’язання виплачувати аліменти в розмірі 60 тисяч доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here