Британський вокаліст Ед Ширан таємно одружився

0
376

Англійська поп-зірка Ед Ширан одружився зі своєю коханою Черрі Сіборн ще перед Різдвом. Пара вміє дивувати, адже їм вдалося до сьогодні тримати це у секреті від фанатів та журналістів. Справа в тому, що на своє “маленьке свято” вони вирішили взагалі не запрошувати знаменитостей.
Ед та Черрі, які разом ще зі шкільних часів, побралися перед самим Різдвом у своїй заміській садибі “Суффолк”, у селищі, де вони провели дитинство. Близьке до співака джерело повідомило: “Це було дуже тихе свято – тільки давні шкільні друзі Еда, близька родина та священик.
Всього було 40 осіб: ніяких Тейлор Свіфт, керівників звукозаписуючих компаній, королівських друзів чи друзів поп-зірок. Він не хотів метушні, а бажав, щоб це було щось суто для них – просто крихітне зимове весілля. Однак, дивує, що він, одна з найбільших зірок поп-музики, зміг спокійно зісковзнути від уваги публіки і одружитися!”.

28-річний Ед та 26-річна Черрі планують влітку влаштувати вечірку для своїх знаменитих друзів, які не знали про церемонію. “Вони будуть співати і танцювати, запросять Тейлор і звукозаписуючу компанію,” – жартує близька до Еда людина. Свою каблучку співак показав на одному з концертів цього місяця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here