“Буде пишна гулянка!”: Регіна Тодоренко розповіла, коли відсвяткує весілля з Топаловим

0
381

У грудні минулого року Регіна Тодоренко та Влад Топалов вперше стали батьками. Напередодні пара спокійно розписалась у РАЦСІ та обмінялась клятвами, однак пишних святкувань так і не було. Шанувальники з того часу без перестанку питають, чи буде таки весілля? Зірка тревел-шоу “Орел і Решка” випадково чи то навмисно проговорилась, коли нарешті вони з чоловіком відгуляють цей День.
28-річна співачка розповіла про це на власному шоу під назвою “П’ятниця з Регіною”, яке виходить на російському телебаченні. Тоді героїнею випуску була Ганна Сєдокова. Регіна емоційно висловилась щодо майбутнього весілля:
“Я виходила заміж, коли була вагітною. І всі писали: “А, зрозуміло, вона вийшла заміж, тому що залетіла”. Блін, камон, друзі! Адже ми до цього жили якийсь час у цивільному шлюбі, ми вже знали, чого хочемо. І точно знали, що у нас буде сім’я. А коли буде весілля – та яка різниця? Взагалі-то воно буде в травні!”

Точна дата святкувань поки невідома, але, очевидно, що вже зовсім скоро ми побачимо світлини Регіни Тодоренко у розкішній весільній сукні. Після народження сина Михайла співачка вже встигла скинути 18 кілограмів завдяки спорту та правильному харчуванню.
І лише за два з половиною місяці після пологів зірка вже хвалилася підтягнутою фігурою у яскравих купальниках. На своїй сторінці у Інстаграмі вона активно розповідала секрети свого схуднення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here