“Час читати лекції?”: Каньє Вест став мотиватором для Кім Кардаш‘ян

0
337


У квітні найвідоміша американська модель Кім Кардаш’ян заявила усьому світові, що уже протягом року навчається на юриста. Усіх ця новина неабияк приголомшила. У реаліті-шоу “З Кардаш’янами” зірка розповіла про це рішення і поділилась сумнівами щодо того, чи зможе вона, навчаюсь, встигати все. На допомогу прийшов її чоловік, 41-річний репер Каньє Вест, який у спецвипуску дав Кім такі поради, які все ж переконали її не здаватися і йти до своєї мети. То чи не пора музикантові виступати перед великою аудиторією з мотиваційними промовами?
Наразі пара очікує на четверту дитину, яку їм народить сурогатна матір. У короткому спецвипуску Кім зізналась, що дуже переймається за свій час і як ним розпоряджатися, адже попереду ще три роки навчання.
“Я не знаю, що робити. Як я збираюся мати ще одну дитину? Як я буду вчитися? Як я буду читати? Як я можу це встигнути? У мене є 14-годинний день. Я сумніваюсь, чи хочу я жертвувати часом з дітьми і з тобою,” – каже зірка чоловікові.

На це Каньє, як справжній чоловік з холодним розумом, а не гарячим серцем, відповів мудрими порадами: “Я думаю, що ти можеш контролювати свій графік, просто слід сісти і проаналізувати, на що ти відволікаєшся. Після цього ти зможеш керувати своїм часом, щоб мати можливість приділяти увагу мені, дітям і вивченню закону, яким ти так захоплена”.
Репер дав дружині ще декілька вказівок, закінчивши на легкій ноті. “Через 4 роки я скажу, що тепер моя дружина адвокат, і я можу звернутися до суду саме до неї,” – каже Каньє Вест.

Кардаш’ян пояснила, що чоловік завжди був її найбільшим прихильником: “З першого дня Каньє був у моєму житті тією людиною, яка завжди штовхала мене робити те, що я хочу робити. Якими б не були правила, не зважаючи на думку інших. Він підтримує мене на цьому шляху, знаючи, що протягом наступних чотирьох років це займе велику кількість часу. Він просто розуміє те, як багато це означає для мене і дає впевненість, що мені це дійсно потрібно”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here