“Чоловік-няня теж розглядається”: Принц Гаррі та Меган Маркл шукають няню

0
406

Уся королівська родина затамувала подих в очікуванні: вже з дня на день герцог та герцогиня Сассекські чекають на поповнення. Зараз проводяться останні підготування, і одне з них полягає у тому, щоб знайти няню для малюка, яка б допомагала їм перший час.
Відомо, що пара звернулась до Лондонського агентства пошуку нянь, аби вони допомогли підібрати їм найкращий варіант. Як повідомляється, Меган і Гаррі не проти й американської няні (чоловік-няня). Герцог і герцогиня просто хочуть “найкращого для їхньої дитини”. Меган планує бути “практичною, зайнятою матір’ю”, але вона знає, що їй потрібна допомога. І вона, і Гаррі мають напружений графік, королівські обов’язки і часто відвідують та організовують благодійні заходи.

Кейт Міддлтон і принц Вільям свого часу також не знехтували можливістю найняти няню. Шарлотту і Джорджа виховує іспанка Марія Борралло, яка навіть розмовляє і свариться з малечею по-іспанськи.
Але коли йдеться про процес відбору няні для дитини Меган і Гаррі, схоже, вони просто шукають того, хто добре підходить на цю роль. Засновник “Imperial Nannies” Сараджане Амброуз каже: “Герцогиня Сассекська в курсі різних варіантів, вона знає, що вона робить, і вона точно знає, що шукає”. Він додав, що Меган і Гаррі, ймовірно, вже знайшли медсестру, яка б допомагала у догляді за немовлям упродовж кількох тижнів після народження. Але ця медсестра не буде з сім’єю довгий період.

Амброуз також додав, що пара, яка нещодавно переїхала до котеджу Фрогмор у Віндзорі, може навіть розглянути варіант чоловічої няні. “Кілька років тому спостерігалася тенденція для чоловіків-нянь, адже це дуже важливо для особистості”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here