“Чи не зарано?”: Регіна Тодоренко показала, як навчає піврічного сина англійської

0
521

У грудні головна мандрівниця України Регіна Тодоренко стала мамою. Зірка народила сина російському співаку Владу Топалову, який рік тому зробив їй пропозицію. Зараз Регіна вже повністю повернулася до робочого графіку, але тепер на зйомки вона ходить не сама. З нею завжди поруч піврічний син Михайло з нянею.
На своїй Інстаграм-сторінці молода мама поділилась зворушливим закуліссям роботи. “Ось так в грим-вагоні минають наші будні з Михайлом Владиславовичем – в перервах між зйомками працюю з сином. Сподіваюсь, мої зусилля дадуть гарний результат! Я завжди вірю в краще,” – пише 28-річна Регіна.
На відео співачка показує маленькому Михайлові малюнки, пояснюючи їхнє значення англійською мовою. Син, в свою чергу, уважно все розглядає, а збоку навіть можна розгледіти те, що він вже доволі таки виріс. Регіна одягнула його у легкий літній білий одяг.


Проте, не всі користувачі оцінили старання Регіни. Значна частина юзерів переконана, що ще зарано, бо дитина цього поки не розуміє: “А російську він вже знає?”, “Він ще замаленький для картинок”, “Це така маячна – дитину, якій ще немає року, вчити англійської мови”, “Який сенс навчати дитину іноземної мови? Він все одно все забуде”.
І хоч чимало критики посипалось на метод Регіни, вірні фани все ж її добрі наміри підтримали. Окрім цього, вчора мандрівниця ошелешелиша Інстаграм ще однією несподіваною новиною: вони з Топаловим готуються до весілля. Розписалась пара ще у жовтні, але вже зовсім скоро на них чекає гучна гулянка з цього приводу.


І скільки б не казали, що одруження – вимушений крок через вагітність, Регіна вкотре запевняє, що дитину вони планували. У червні минулого року Влад освідчився Тодоренко у Франції, подарувавши розкішну каблучку. Судячи зі світлин у Інстаграмі, пара виглядає дійсно дуже щасливою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here