Дан Балан зачарував мережу романтичними знімками з Тіною Кароль

0
2710

Знаменитий молдовський співак Дан Балан став запрошеним гостем 10 випуску “Танці з зірками 2019”. У прямому ефірі він не тільки допомагав Тіні Кароль оголошувати зіркові пари, але й виступив із нею в неочікуваному дуеті. Вже після випуску Дан Балан показав романтичні знімки зі своєю колегою, які зачарували його прихильників.
На інстаграм-сторінці Дан Балан опублікував кілька романтичних кадрів, зроблених під час прямого ефіру “Танці з зірками 2019”. Випуск проєкту був присвячений Геловіну, тому перед глядачами вони постали в образах ангела та Дракули.

Дан Балан і Тіна Кароль спільно з учасниками шоу відкрили 10 випуск запальною містичною постановкою. Окрім цього, співаки в дуеті заспівали ліричну композицію “Домой”, яку талановитий молдовський композитор і вокаліст написав спеціально для цього вечора. Під час презентації треку Тіна і Дан виглядали як пара та не приховували ніжності один до одного. Тому й фото артиста були дуже романтичними.

Ще раз заспівай зі мною в нашому дивному дуеті… Привид опери тут… Всередині вашого розуму,
– загадково написав Дан Балан. Однак вже на сцені артисти почувались дуже впевнено. Тіна Кароль і Дан Балан заспівали трек “Додому”, який співак написав спеціально для цієї особливої колаборації. Дует не виконав на паркеті танець, однак показав ніжну постановку, яка викликала овації у залі.

Від таких кадрів у мережі знов припустили, що між Тіною Кароль і Даном Баланом є романтичні стосунки. Вперше про це заговорили під час зйомок “Голосу країни-9”, де артисти були зірковими суддями. Тоді Дан Балан галантно залицявся до Тіни Кароль, дарував їй квіти та приділяв особливу увагу під час ефірів.
Зокрема, на так званих “сліпих прослуховуваннях” Дан Балан, виконуючи пісню “Люби”, Дан Балан заспівав для Тіни Кароль на шоу “Голос країни 9”: чарівне відео підійшов до своєї колеги та запросив її до дуету. І хоч Тіна Кароль відмовилась співати, запрошення потанцювати прийняла. Вже після закінчення проєкту, Dan Balan зізнався, що Тіна Кароль – це найкраще, що було на шоу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here