Девід та Вікторія Бекхеми зворушливо привітали сина з Днем народження

0
620

Найстаршому синові відомого сімейства Бекхемів виповнилося 20 років. Люблячі батьки 43-річний Девід та 44-річна Вікторія не оминули увагою первістка і мило привітали хлопця з Днем народження на своїх сторінках у Інстаграмі. 
“20 років тому цей маленький хлопчик прийшов у наші життя. Ми не можемо натішитися тим, якою людиною він виріс, а з якою пристрастю він береться за все, що робить. Ми любимо тебе, Брукліне. З Днем народження, великий хлопчику,” – написав Девід під архівним фото, де вони з сином у футбольних формах на одному з його матчів. Фани Девіда написали, що пам’ятають цей милий момент з хлопчиком, і приєдналися до привітань Брукліна.


44-річна мама хлопчика також не “пасла задніх” у оригінальності привітання. На своїй сторінці вона виклала фото святкового саморобного торту. І зроблений він, не повірите, з пончиків. На задньому фоні сидить усміхнений Бруклін і, напевно, збирається дути свічки. Шанувальники зазначили, що це “один з найоригінальніших тортів, який вони коли-небудь бачили”. І правда, не щодня зірки діляться фотографіями страв з пончиків.


Нагадаємо, що окрім 20-річного Брукліна Бекхеми виховують ще трьох дітей: 16-річного Ромео, 13-річного Круза та 7-річну донечку Гарпер Севен. Сімейство часто ділиться затишними світлинами зі спільного відпочинку, вони дуже дружні та люблять проводити час разом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here