“Діти, як у Кім”: матуся Кардаш’ян замилувала мережу

0
1313

Що ви знаєте про милість, якщо ніколи бодай краєм ока не бачили іменитих дітей Кім Кардаш’ян та Каньє Веста. Сімейство КаДженнер не перший десяток років знаходиться під прицілом громадськості. З огляду на активне інстажиття зіркових матусь, так залишатиметься і надалі – уже із їхніми дітьми.
Допоки маленькі представники родин Кардаш’ян тільки вчаться ходити і говорити, вони вже є об’єктом захоплення для прихильників легендарного сімейства. Хоча й мовиться не тільки про дітей Кім та Каньє, без них «поклоніння» у мережі не обходиться.

View this post on Instagram

I can’t wait to hear what they talk about lol

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


На цей раз, світська левиця оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram зворушливий кадр із двома найменшими. До публікації додала: «Я вже не можу дочекатись, коли вони скажуть перші слова». Прихильникам не сила стримати захоплення, допоки дві донечки Кім невимушено позують перед об’єктивами камер у pink total look.


До слова, у подружжя Кім Кардашьян та Каньє Веста усього троє дітей: Сент Вест, Норд Вест і Чикаго Вест. Так чи інакше, для телезірки це шлюб далеко не перший: 38-річна жінка ще у 2014 році втретє стала до вінця. З огляду на все, вибір Кім зробила вдалий.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here