“До сліз”: Джастін Бібер присвятив своїй дружині поему

0
268

Кохання у віршах не є рідкістю для голлівудського зіркового бомонду. Доволі таки часто можна почути, як знаменитості присвячують свої творіння коханим. Зазвичай, це стосується музикантів. Втім, про поеми у мережі ніхто навіть не думав, до сьогодні.
Допоки горе-наречені Джастін Бібер та Гейлі Болдвін ніяк не можуть відсвяткувати весілля, романтика між ними тільки загострюється. Відтак, щоб не поринути у розчарування з головою, культовий поп-виконавець наважився на вельми неординарний крок. Бібер оприлюднив на своїй офіційній сторінці в Instagram чуттєвий кадр своєї «другої половинки» із паризької фотосесії.

View this post on Instagram

Sunlight falls into the Abyss Just like i fall into your lips Waves crash onto the shore My love for you grows more and more Sound of the crickets a true meditation I think about you, Gods greatest creation. As i fall into this blissful state I ponder on how you’re my one true SOULMATE Its getting dark to dark to see A chilling breeze embraces me The smell of camomile fresh from the garden My life is a movie that both of us star in. Speaking of stars I’m starting to see some They light up the sky, reminds me of my freedom How big and how vast our world is around us So grateful for god we were lost but he found us So i write the poem with him always in mind Things all around us Just get better with time. I fall more in love with you every day! You have walked hand and hand with me as I continue to get my emotions, mind, body and soul in tact! You have given me so much strength, support , encouragement and joy. I just wanted to publicly honor you, and remind you that the best is yet to come! Have a great shoot today my love!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Що цікаво, на цьому пікантність публікації не завершується. Музикант вкотре привселюдно зізнався Гейлі Болдвін у своїх глибоких почуттях. До того ж, у віршованій формі. Так, Джастін Бібер нарешті повернувся до творчості. Хоча й розпочав із «поклоніння» своїй головній музі життя – супермоделі, що зовсім скоро стане його дружиною.
«Сонячні промені прямують до безодні, як і я у твої вуста. Хвилі розбиваються об береги, але моє кохання не меншає», – ці рядки кажуть більше, ніж можуть сказати слова. Неочікувана лірика від Джастіна Бібера сказала усе, відповіла на усі запитання. Відтак, хоч і з організацією весілля виникає чимало проблем. До того ж, чимало проблем ще попереду. Закохані не впадають у відчай, а продовжують жити, жити один для одного.

Варто нагадати, що на планування весілля зіркова пара уже змарнувала цілий рік. І до сьогодні нічого не змінилось. Не відомо ні дат, ні місця. Здавалось би, вони відсвяткують своє кохання до дня народження нареченого, що на початку березня. Але не склалось, і всі мрії Джастіна Бібера про швидке одруження залишились позаду. А поки, залишається тільки сподіватись, що очікувана подія трапиться зовсім згодом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here