Донька Тома Круза та Кеті Голмс таки з’явилась на публіці

0
937

Ні для кого не секрет, що у житті особистому знаменитості радше надають перевагу мовчанню та стриманості. Жодних зайвих публічних виходів чи фото. Куди вже про цілковито відкрите сімейне життя – до втеч від папараці усі звикли. Ба більше – такий спосіб «приватності» усі сумлінно практикують. Менше з тим. Зрідка, але зіркам таки доводиться ділитись найінтимнішим.
Не виокремились серед натовпу зіркового бомонду і екс-кохонці Том Круз та Кеті Голмс. Не зважаючи на те, що їхнє подружнє життя залишилось позаду ще із 2012-го року, за виховання спільної доньки обоє взялись із неабияким захватом. Відтак, і перед об’єктивами камер світитись не гоже.

View this post on Instagram

#moriarefugeecamp ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on


Так чи інакше, приходить час і на публічність. Як результат, цими днями у мережі з’явились кадри із не такою вже й маленькою Сурі Круз. За усіма свідченнями, дівчинка нещодавно відсвяткувала свій дванадцятий день народження. Тож, допоки її зіркові батьки сумлінно прагнуть тиші та всіляко уникають камер, вона у мережі врешті з’являється.
Цієї суботи Кеті Голмс оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram кілька зворушливих світлин зі своєю малолітньою донькою Сурі. Спершу кадри з’явились із грецького відпочинку та у чорно-білому форматі. Згодом зіркова матуся поширила ще кілька. На цей раз, більш колоритних. З огляду на все, фотографії були зроблені безпосередньо із місцевого підліткового табору, у якому відпочиває Сурі Круз.


Сама ж Голмс пояснює, що із проблемою «літніх» дитячих таборів зіштовхувалась нерідко. Втім, у ситуації із Moria вона та її донька Сурі цілком задоволена. «Я обожнюю цих жінок, які стали нашими друзями, коли ми співпрацювали із багатьма іншими проектами цього тижня. Я невимовно вдячна за цей досвід».
На світлинах Сурі радісно грається у «долоньки» із маленьким хлопчиком, що теж мешкає у грецькому таборі дитячого відпочинку. Що цікаво, особливістю комплексу є те, що відпочивають і діти, і їхні мами. Відтак, Кеті Голмс також не залишилась осторонь та дозволила собі відволіктись від виснажливих зйомок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here