Донька Віри Брежнєвої вразила мережу ніжним образом

0
352

Майже повнолітня донька Віри Брежнєвої Соня продовжує завойовувати прихильність Інтернет-юзерів, завантажуючи на свій блог у Інстаграмі все нові й нові фото. Вчора дівчинка поділилась з підписниками “свіжими” світлинами, на яких вона постає у надзвичайно романтичному та жіночному образі, і де вона дуже схожа на свою зіркову маму. 
Від мами Соня Кіперман успадкувала вроду та відчуття стилю. 17-річна модель, яка вже встигла продефілювати на нью-йоркському тижні моди, демонструє це своїм вмінням позувати та працювати з камерою.
На фото дівчинка у широкій білій сукенці, чорному армійському взутті та з розпущеним волоссям посміхається на фоні неймовірного пейзажу. Варто зазначити, що нещодавно Соня перефарбувалась з білявки у шатенку, попросивши вибачення у мами. Однак, очевидно, дівчинка знову вирішила повернутися до природнього кольору волосся. Під світлиною Соня написала: “Не видаляйте поцілунки”.

View this post on Instagram

Don’t delete the kisses

A post shared by Sonya (@sonyaxkiperman) on


Підписникам сподобались нові ніжні знімки доньки знаменитості: “Красуня”, “Чарівна Соня”, “Така мила!”, “Не видаляй армійські черевики!”, “Все таки вирішила бути блондинкою”. Нагадаємо, що зараз Соня проживає у Сполучених Штатах Америки, вивчаючи там кіноіндустрію.
Соню Віра Брежнєва народила 2001 року від свого першого чоловіка Віталія Войченка. Дівчинка носить прізвище її першого вітчима, українського бізнесмена Михайла Кіпермана, який з мамою подарував їй сестру Сару. Зараз Віра Брежнєва заміжня за композитором Костянтином Меладзе, з яким у дівчаток теплі родинні стосунки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here