Дружина Кріса Хемсворта Ельза Патакі врятувалась від повені в Австралії через вікно автомобіля

0
246

Як повідомляє People, 44-річна акторка Ельза Патакі потрапила в повінь у своїй автівці та в кінцевому підсумку їй довелося бігти через вікно, пояснила вона у своєму Instagram. Вона задокументувала свій досвід потрапляння в повінь.
“Так, я застрягла. О боже, о Боже, що я роблю?” – сказала Ельза Патакі у своїй історії в Instagram. “Занадто оптимістично? Я була так впевнена, що зможу переправитися! Ось що можуть зробити два дні дощу!”
Вона залишалася оптимістичною, поки показувала воду, що підіймається навколо неї. Потім Патакі показала свою тріумфальну втечу, вилазячи з вікна та пробираючись по воді до двох своїх дітей, які стояли на ще не затопленій ділянці дороги.
“Це мій єдиний вихід … через вікно!!” – сказала вона.

View this post on Instagram

Elsa Pataky ? . . . . . . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ?Turn On Notification? #chris_hems_worth15 #thor #chrishemsworth #avengers #avengersendgame #avengersassemble #ironman #rdj #evans #chrisevans #marvel #marvelindia #exrraction #netflix #netflixin #endgame #strombraker #australia #india #peace #love #instagram @s.ni_gd.h.a #loveislove @chrishemsworthofficialfan @chrishemsworth @marvel_x_chris @chrishemsworthita @chrishemsworth.new @fans_de_chris_hemsworth @chrishemsworth1p @chrishemsworthythors @chrishemsworth_daily @chrishemsworth_5 @chrishemsworthmyman @chris_hemsworth_here2 @thor__20 @chris._.hemsworth.n @chris.hemsworth_the_best @chrishemsworth_19 @love_chrishemworth @chrishemsworth_fans16 @chris_hemsworth_style @chrishemsworth_17 @_mypridechris @chris_my.baby @clubchrishemsworth @chrishemswortth_ @chrishemsworth_liam @thorhemsworthy @chris.hemsworthy4 @chrishemsworth_esp @chrishemsworthythorfan @chrishemsworth_thor6⁷ @chrishemsworthb @thor.2811 @thor_chrishemsworth_ @thor.hemsworth @thorodinsonfan @thor_asgardian_king @chris_hems_worth15 @rudhrakshjaiswal1 .

A post shared by Chrishemsworthfanpage (@chrishemsworthofficialfan) on


Попри недавню повінь, Ельза Патакі, у якої донька Індія Роуз, 7 років, та сини-близнюки Саша і Трістан, 5 років, від Кріса Хемсворта, недавно сказала Vogue Australia про те, чому сім’я з п’яти осіб любить жити у відносно віддаленому Байрон-Бей.
“Насправді моя донька почала боятися папараці”, – пояснила вона своє рішення переїхати з Лос-Анджелеса в рідну Австралію. “Отже, ми зрозуміли, що це не спосіб життя, тому що ви просто стаєте замкнутими в будинку. Я люблю природу і люблю бувати на свіжому повітрі, і я хотіла, щоб у моїх дітей була така свобода, тому ми вирішили переїхати до Австралії”.
“Моя мета завжди була, коли у мене будуть діти, бути в місці, яке не є містом. Я хочу, щоб вони росли на природі, тому що я хочу цього”, – додала вона. “Але цей крок відняв у мене одну з найбільших пристрастей в житті – акторство, і це була велика перерва. Але я змінила своє життя, щоб стати мамою, що, по-моєму, найдивовижніша річ у світі”.
Хоча вона покинула Голлівуд, Ельза Патакі сказала журналу, що тепер вона здійснила свою “мрію” жити близько до природи зі своїми дітьми та Крісом Хемсвортом.
“Я завжди мріяла мати ферму та коней. Коли ми намагалися знайти нерухомість, мені потрібно було мати місце, де я могла б мати коней, а мої діти могли б бути з ними та насолоджуватися цим теж”, – сказала вона. “Я відчуваю себе привілейованою. Якщо життя подарувала вам щось велике, просто насолоджуйтеся цим якомога більше, тому що ви ніколи не знаєте, що станеться далі. Тому, коли у мене є те, що я хочу, я намагаюся використовувати це найкращим чином”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here