Дружина забороняє Джорджу Клуні бачитися з дітьми

0
939

Після сварки з чоловіком Амаль Клуні переїхала від чоловіка в Італію разом з дітьми. Дружина актора ізолювала його від дітей, що ще більше підігріло чутки про швидке розлучення зоряної пари.
57-річний Джордж Клуні з великою часткою ймовірності може повторити долю свого колеги по цеху Бреда Пітта, залишившись без дружини та улюблених дітей. Після народження близнюків шлюб зірки Голлівуду тріщить по швах. Його дружина, 40-річна Амаль Клуні, не змогла змиритися з розгульним способом життя зіркового чоловіка – два тижні тому вона забрала дітей і переїхала у свій приватний будинок на Сардинії.
Друзі пари зізнаються, що актор перебуває у вкрай пригніченому стані і благає свою дружину про зустріч, але не може потрапити до неї в будинок. За інформацією видання Radar Online, Клуні не бачив сина Олександра і дочку Еллу вже більше півроку. Ситуацію погіршує той факт, що Амаль – професійний юрист. В оточенні пари впевнені, що вона повністю віддає звіт у своїх діях і, швидше за все, готується до розлучення.

Сварки в зоряному сімействі почалися відразу ж після появи на світ довгоочікуваних близнят. Для зрілого подружжя це перші діти, які стали справжнім подарунком в їхньому шлюбі. Але, ймовірно, Джордж Клуні не зміг побороти свої холостяцькі звички на прохання дружини.
З чуток, конфлікт між чоловіком і дружиною почався після того як актор потрапив в аварію, катаючись на мотоциклі. Тоді Клуні ледь не загинув, чим дуже налякав дружину, яка буквально наказала йому відмовитися від улюбленого хобі. Ось тільки покірний чоловік на цей раз вирішив висловити протест.

З тих пір подружжя рідко з’являється разом на світських заходах. Днями Амаль була помічена в одному з нічних клубів, де веселилася до ранку в компанії Сінді Кроуфорд. До слова, якщо жінка і справді налаштована на розлучення, то незабаром вона буде претендувати на 520 мільйонів доларів.
Нагадаємо, свого часу Джордж Клуні полягав у відносинах з Рене Зеллвегер, Крістою Аллі та іншими голлівудськими зірками. Що стосується Амаль, то для неї шлюб з Клуні став першим.
До того, як зустріти майбутнього чоловіка, вона займалася кар’єрою. Свого часу Амаль Аламуддін була визнана найпривабливішим та стильним адвокатом на планеті – на думку багатьох, вона володіє модельною зовнішністю і бездоганним смаком.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here