Двейн Джонсон сказав, що Тім Бертон хотів, щоб він зіграв Віллі Вонку

0
297

Гордий батько трьох дітей, 48-ми річний актор Двейн Джонсон, поділився відео фрагментом з фільму 1971 року “Віллі Вонка і шоколадна фабрика” у своєму акаунті в Instagram, де він згадав, як його запросили на титульну роль в фільмі Тіма Бертона 2005 року, “Чарлі та шоколадна фабрика”.
“Сьогодні вранці я познайомив наших дітей з одним із моїх улюблених фільмів – “Віллі Вонка і шоколадна фабрика”. Їм дуже сподобалося, і тепер вони повністю очікують, що я заповню їх кімнату, шоколадом та цукерками”, – написав актор в Instagram. – Це буде мій наступний проєкт”.

View this post on Instagram

This morning I introduced our babies to one of my all time fav films – Willy Wonka & the Chocolate Factory. They loved it and now fully expect me to deliver a room full of chocolate and candy. That’ll be my next project ? Some cool history – back in the early 2000’s, iconic director, Tim Burton had considered me to play Willy Wonka is his remake, Charlie and the Chocolate Factory. I remember thinking “HOLY SHIT, IM IN” ? ???‍♂️ But that was many years ago when I was just starting out in Hollywood with no foundation of global box office strength or any real acting experience to even pull it off. The role, of course went to Johnny Depp, who at that time was the biggest star in the world. The rest was history. And down the road I went. The fact that Tim even considered me (albeit I’m sure he considered for all of 7 seconds:) sure meant a helluva lot to me as I was just breaking in to the business with no idea what the future had in store. I’ll always raise a glass ? to the dreams that don’t come true, because sometimes they’re the best thing that never happened. #BigBrownBaldTattooedWonka ???

A post shared by therock (@therock) on


Джонсон продовжив: “яка – то крута історія – ще на початку 2000-х років культовий режисер Тім Бертон вважав, що я зіграю Віллі Вонку в його рімейку “Чарлі та шоколадна фабрика”. Але це було багато років тому, коли я тільки починав працювати в Голлівуді, не маючи ні глобальної касової сили, ні будь-якого реального акторського досвіду, щоб здійснити це”, – пояснив він. “Роль, звичайно, дісталася Джонні Деппу, який в той час був найбільшою зіркою у світі”.
“Той факт, що Тім розглядав мене (хоча я впевнений, що він розглядав всі 7 секунд :), звичайно, багато значило для мене, оскільки я просто вривався в бізнес, не маючи ні найменшого уявлення про те, що чекає мене в майбутньому. Я завжди буду підіймати келих за мрії, які не збуваються, тому що іноді краще, щоб це ніколи не траплялося. #BigBrownBaldTattooedWonka”. У фільмі 2005 року 57-річний Депп знявся в ролі творчого кондитера, а Фредді Хаймор – в ролі Чарлі. В акторський склад увійшли Анна-Софія Робб, Джулія Вінтер, Філіп Вігрец і Джордан Фрай в ролі дітей, які виграли золоті квитки на фабрику Вонки, а також Хелена Бонем Картер, Девід Келлі, Міссі Пайл і Діп Рой в ролі Умпа лумпи.
Хоча Двейн Джонсон, можливо, і не знімався в цьому дитячому фільмі, з того часу у нього були головні ролі в інших дитячих фільмах, включаючи “Моана”, “Джуманджі: Поклик джунглів”, “Джуманджі: наступний рівень” та майбутній “Круїз по джунглях” разом з Емілі Блант.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here