Джастін Бібер та Гейлі Болдвін відклали весілля на невизначений термін

0
724

Святкувати пишне весілля пара поки не планує. 25-річний Джастін та 22-річна Гейлі узаконили свої стосунки ще у вересні минулого року у Нью-Йорку, однак церемонії у церкві та гулянки в ресторані для друзів та родичів так і не було. Наразі пара відклала підготовку та усе інше на невизначений період, адже у співака серйозні проблеми з психічним здоров’ям. 
Як ми повідомляли раніше, Джастін Бібер активно бореться з депресією, яку спровокували його шалена популярність у підлітковому віці та невдалі стосунки з співачкою Селеною Гомес, яка нещодавно також страждала від подібної недуги.
Близьке до пари джерело каже, що весілля у кінцевому підсумку все одно буде, але вони не зосереджені на цьому прямо зараз. Бібер та Болдвін не розсилали нові запрошення на церемонію з офіційною датою, а будуть чекати, коли Джастін почуватиметься краще.

25-річний співак лікується як на Східному, так і на Західному узбережжі. Зараз закохана пара у Лос-Анджелесі, і Джастін, здається, йде на поправку. “Гейлі абсолютно не тисне на нього. Вона лише хоче, аби зараз він зосередився на своєму психічному здоров’ї”, – зазначають джерела, які близькі з парою.
“Є так багато людей, які люблять і піклуються про Джастіна, допомагають йому впоратися з тим, з чим він має справу”, – пишуть ЗМІ. – Гейлі, безумовно, одна з цих людей. У них набагато ближчі стосунки, ніж мали би бути у молодят. Вона глибоко розуміє його і на 100 відсотків готова допомогти йому. А Джастін, в свою чергу, розуміє, наскільки він благословенний, щоб мати її”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here