Джастін Тімберлейк та Джессіка Біл стали батьками вдруге

0
339

Акторка Джессіка Біл та співак Джастін Тімберлейк, тепер, є сім’єю з чотирьох осіб, так як нещодавно було підтверджено, що вони стали батьками вдруге.
R&B художник Браян Макнайт, який є другом Тімберлейка, нещодавно підтвердив Hollywood Life, що у них є “ще одна дитина” на додаток до їх сина Сайласа Рендалл Тімберлейка, який відсвяткував свій п’ятий день народження у квітні.

Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк були разом протягом восьми років, але їх шлюб став предметом пильної уваги у грудні 2019 року, коли Джастін був сфотографований тримаючись за руки зі своєю колегою Алішою Уейнрайт під час зйомок їх майбутнього фільму “Палмер”. Тімберлейк публічно вибачився перед своєю дружиною та сім’єю, назвавши інцидент викликаним алкоголем “сильним недоглядом в судженнях”, але стверджує, що “нічого не сталося” між ним та Уейнрайт.
Кілька постів в Instagram від Джессіки, здавалося, показали, що пара витримала цю подію, і коли його запитали про його стосунки з Біл, він сказав, що у нього та у Джессіки “все добре.”
Хоча ім’я новонародженого та інші подробиці досі невідомі, ясно, що пара хоче зберегти все в таємниці до пори до часу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here