Джеффа Бріджеса нагородили престижною нагородою

0
390

Джеффа Бріджеса нагородили премією Сесіля Б. ДеМілля. Це престижна нагорода Голлівудської асоціації іноземної преси, що присуджується за видатні заслуги в кінематографі, під час церомонії нагородження Золотий Глобус в Голлівуді. Джефф Бріжес за весь цей час зробив собі карколомну кар’єру. Варто лише згадати ”Останній кіносеанс” (1971), а також фільм ”Великий Лебовські” (1998), де Джефф неймовірно моайстерно зіграв Джеффрі Лебовські.

За весь час Джефф Бріджес був номінований на п’ять Золотих Глобусів, що частково вплинуло на те, що саме його нагородили цьогоріч. Але майстерна гра не була єдиним критерієм до відбору переможця.  Анке Гофман, віце-президент асоціації іноземної преси, що організовує конкурс, розповіла, що премія ДеМілля призначена для віднайдення людей, які працюють в індустрії розваг, але водночас дбають за навколишній  світ. Тому Бріджес ідеально підійшов за усіма критеріями.

Гофман каже: ”Ми довго думали кого обрати. Це не випадковий вибір. Ми завжди нагороджуємо талановитих, хто справді заслужив це. Безумовно Джефф Бріджес заслуговує цієї нагороди. Крім цього ми цінуємо добре серце. Джеф Бріджс докладає багато зусиль, щоб покінчити із дитячим голодом і виступає за збереження довкілля.”
Сімдесят шоста церемонія нагородження Золотий Глобус відбуватиметься 6 січня в Беверлі Хілз, Каліфорнія. Церемонія буде в прямому ефірі на NBC, який вестимуть Сандра Ох та Енді Самберг.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here