Джей-Зі став першим репером-мільярдером на планеті

0
398

Іменитий чоловік Бейонсе, 49-річний репер Джей-Зі, офіційно став першим хіп-хоп виконавцем-мільярдером за рейтингом Forbes, побудувавши імперію, засновану на музиці, майні, моді та інвестиціях. Американський журнал підрахував, що багатство репера зараз “консервативно становить” 1 мільярд доларів.
За інформацією Forbes, йому вдалося досягти такого шаленого успіху через те, що він так би мовити “будував” бренди, а не лише був їхнім обличчям. Хіп-хоп виконавець Джей-Зі та продюсер доктор Дре обоє з цієї сфери володіють статками у мільйон доларів.
Серед активів Джей-Зі є суттєві вклади у алкогольний бізнес, акції компанії “Uber”, кошти за концертну діяльність та альбоми. Також відомо, що у його володіннях – колекція дорогих мистецьких творів.

Шон Корі Картер, сценічне ім’я якого Джей-Зі, народився у одному з найвідоміших районів Нью-Йорка. У 1996 році він здобув славу завдяки своєму дебютному альбому “Reasonable Doubt”.
Його альбом 2001 року під назвою “The Blueprint” додали в Національний реєстр записів бібліотеки Конгресу, оскільки він вважається “культурно, історично та естетично значущим”. З Бейонсе Джей-Зі наразі виховує тьох дітей: Блу Айві та двійнят Румі і Серу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here